• Disponibilitate: Stoc limitat

12 Lei TVA inclus 14 Lei Economiseste 2 Lei

     0786.801.010

     0729.868.444

     0746.056.840

  • Ridicare din str. Judetului nr. 10, sect. 2 (vezi harta)
  • Livrare prin Posta Romana in 2-3 zile - 15 lei
  • Livrare prin Fan Courier in 1-2 zile - 20 lei
  • Comenzi peste 399 lei - Transport gratuit!

Diametru exterior [mm] 76
Diametru interior 1 [mm] 62
Diametru interior 2 [mm] 71
Dimensiune filet M 20 X 1.5
Înaltime [mm] 50
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 1,3
Cod articol al dispozitivului special recomandat LS 7/2
Producator Cod OEM
LOMBARDINI 0021.7510.70
MICROCAR 0640 066
DEUTZ-FAHR 105.2175.136
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
PEUGEOT 1109 A4
PEUGEOT 1109 A5
LIGIER 11.2.397
PIAGGIO MOTORCYCLES 112397L
PIAGGIO MOTORCYCLES 113219L
DEUTZ-FAHR 1285 0312
SULLAIR 1381
NISSAN 15208-00Q0F
NISSAN 15208-00Q0H
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 15208-BN700
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 16510-84CT0-000
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
OPEL 4402718
OPEL 4403019
OPEL 4449274
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
FORD 5006 227
FORD 5013 388
FORD 5013 389
FORD 5016 714
FORD 5016 715
FORD 5016 785
FORD 5016 956
FORD 5017 317
FORD 5017 319
GENERAL MOTORS 6439354
FIAT 73500506
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 107 905
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT TRUCKS 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 00 873 583
LINDE 7 700 873 583
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 82 00 033 408
NISSAN 82000-33468
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 82 00 867 976
PIAGGIO MOTORCYCLES 850284
RENAULT 89 33 004 195
AMERICANMOTORS(FORD) 893 3004.195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
MAZDA A M15-14302
MITSUBISHI M 851139
MITSUBISHI M 852065
MITSUBISHI M 883804
CITROËN MLS 000-462 A
CITROËN MLS 000-602
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD motor diesel 2002 2004 100 136 motor diesel
2 ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) motor pe benzina 2002 2005 122 166 benzina
3 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) motor pe benzina 2002 2006 122 166 benzina
4 ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2010 121 165 benzina
5 ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
6 ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
7 LADA LARGUS combi 1.6 motor pe benzina 2012 2016 62 84 benzina
8 LADA LARGUS combi 1.6 motor pe benzina 2012 2016 77 105 benzina
9 LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) motor pe benzina 1999 2005 96 131 benzina
10 LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) motor pe benzina 1999 2005 96 131 benzina
11 MITSUBISHI CARISMA (DA) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
12 MITSUBISHI CARISMA (DA) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
13 MITSUBISHI CARISMA (DA) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
14 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
15 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel

Denumire: MANN
Tara de origine: Germania
An infiintare: 1941
Website: www.mann-hummel.com
Motto: " Solutia de calitate "

 

Compania a dezvoltat primul filtru de combustibil sintetic, care nu mai contine piese de schimb din metal. Rezultatele cercetarilor si inovatilor nu sunt intamplatoare pentru ca in cadrul companiei 700 de angajati se ocupa de innoirea continua a gamei de produse. In anul 2008 la conferinta tehnici de filtrare din orasul Leipzig a prezentat sistemul automatizat de productie care este dezvoltare proprie. Din gama filtrelor de polen habitaclu putem aminti modele care dispun de carbune activ prin care filtreaza si gazele. 100-300 de grame de carbune activ utilizat la un filtru de polen ofera o suprafata mare pentru filtrarea gazelor. Calculand in cifre pentru un filtru oferit la un autoturism Volkswagen Golf suprafata este de 150.000 m2 ceea ce inseamna 23 de terenuri de fotbal.  

 

Autopiesa.ro va ofera o gama variata de piese auto MANN pe care le puteti comanda la cele mai bune preturi, beneficiind in acelasi timp de garantie si posibilitate de retur gratuit in 30 de zile.

Scrie o recenzie:

Newsletter

Aboneaza-te la newsletter-ul Autopiesa.ro pentru a afla primul noutatile si promotiile nostre. Promitem sa nu fim prea insistenti :)