• Producator: TRW
  • Cod produs: GDB1330
  • Disponibilitate: In stoc

72 Lei TVA inclus

     0786.801.010

     0729.868.444

     0746.056.840

  • Ridicare din str. Judetului nr. 10, sect. 2 (vezi harta)
  • Livrare prin Posta Romana in 2-3 zile - 15 lei
  • Livrare prin Fan Courier in 1-2 zile - 20 lei
  • Comenzi peste 399 lei - Transport gratuit!

Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 87
Înaltime [mm] 52,9
Grosime [mm] 17
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi etrier
Sistem de frânare Nu pentru disc frana carbon-ceramica
Sistem de frânare numai in legatura cu discuri de frana metalice
Aprobare E9 90R - 01120/457
Va rugam, respectati intructiunile de folosire  
Producator Cod OEM
MG (SAIC) 10030811
FORD 1027640
FORD 1115107
FORD 1205557
CITROËN 1608520380
PEUGEOT 1608520380
CITROËN 1608681580
SEAT 1H0698451D
VW 1H0698451D
AUDI 1J0698451
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451
VW 1J0698451
AUDI 1J0698451B
VW 1J0698451B
AUDI 1J0698451D
VW 1J0698451D
AUDI 1J0698451E
VW 1J0698451E
VW (SVW) 1J0698451E
AUDI 1J0698451F
SEAT 1J0698451F
SKODA 1J0698451F
VW 1J0698451F
AUDI 1J0698451H
VW 1J0698451H
AUDI 1J0698451J
SEAT 1J0698451J
SKODA 1J0698451J
VW 1J0698451J
AUDI 1J0698451K
SEAT 1J0698451K
SKODA 1J0698451K
VW 1J0698451K
AUDI 1J0698451L
VW 1J0698451L
AUDI 1J0698451M
SEAT 1J0698451M
SKODA 1J0698451M
AUDI 1J0698451N
VW 1J0698451N
AUDI 1J0698451P
SEAT 1J0698451P
SKODA 1J0698451P
VW 1J0698451P
AUDI 1J0698451R
VW 1J0698451R
SEAT 1J0698451S
SKODA 1J0698451S
AUDI 1JD698451
SEAT 1JD698451
SKODA 1JD698451
VW 1JD698451
VW (SVW) 1JD698451A
AUDI 1K0698451C
SEAT 1K0698451C
SKODA 1K0698451C
VW 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
SEAT 1K0698451J
SKODA 1K0698451J
VW 1K0698451J
VW (SVW) 1K0698451J
VW 1K0698451M
ZHONGHUA(BRILLIANCE) 3420001
BRILLIANCE 3420001
AUDI 3B0698451
VW 3B0698451
AUDI 3B0698451A
SKODA 3B0698451A
VW 3B0698451A
VW 3B0698451E
RENAULT 410606678R
CITROËN 425223
PEUGEOT 425223
CITROËN 425241
CITROËN 425396
PEUGEOT 425396
CITROËN 425428
PEUGEOT 425428
CITROËN 425467
PEUGEOT 425467
CITROËN 4254C1
PEUGEOT 4254C1
RENAULT 440600295R
RENAULT 440600364R
RENAULT 440602466R
RENAULT 440603511R
RENAULT 440603530R
RENAULT 440605713R
RENAULT 440605839R
RENAULT 440607960R
RENAULT 440661332R
AUDI 4B0698451
SEAT 4B0698451
SKODA 4B0698451
VW 4B0698451
AUDI 4B0698451A
SEAT 4B0698451A
SKODA 4B0698451A
VW 4B0698451A
AUDI 4B0698451B
SEAT 4B0698451B
SKODA 4B0698451B
VW 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
VW 4B0698451E
AUDI 4D0698451D
SEAT 4D0698451D
SKODA 4D0698451D
VW 4D0698451D
AUDI 4D0698451E
VW 5C0698451
VW 5C0698451A
VW 5C0698451B
SEAT 5Q0698451A
SKODA 5Q0698451A
VW 5Q0698451E
VW (SVW) 5QD698451
RENAULT 6025371650
VW 6R0698451
SEAT 6X0698451
VW 6X0698451
AUDI 6X0698451A
SEAT 6X0698451A
VW 6X0698451A
FORD 7354162
RENAULT 7701206343
RENAULT 7701206784
RENAULT 7701207484
RENAULT 7701207695
RENAULT 7701208213
RENAULT 7701208416
RENAULT 7701208421
RENAULT 7701209735
RENAULT 7701209841
RENAULT 8671016582
AUDI 8D0615405S
SEAT 8D0615405S
SKODA 8D0615405S
VW 8D0615405S
AUDI 8D0615406S
SEAT 8D0615406S
SKODA 8D0615406S
VW 8D0615406S
AUDI 8E0698451
VW 8E0698451
AUDI 8E0698451A
SKODA 8E0698451A
VW 8E0698451A
AUDI 8E0698451D
AUDI 8E0698451E
AUDI 8E0698451K
SKODA 8E0698451K
VW 8E0698451K
CITROËN E172204
PEUGEOT E172204
VW JZW698451
SEAT JZW698451A
SKODA JZW698451A
VW JZW698451A
VW JZW698451B
SEAT JZW698451C
VW JZW698451C
ZHONGHUA(BRILLIANCE) SHZ3501023
FORD YM212M008CA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.0 TFSI motor pe benzina 2015 2016 70 95 benzina
2 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.0 TFSI motor pe benzina 2016 2016 60 82 benzina
3 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.2 TFSI motor pe benzina 2010 2016 63 86 benzina
4 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TDI motor diesel 2014 2016 66 90 motor diesel
5 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2010 2016 90 122 benzina
6 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 136 185 benzina
7 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2012 2016 103 140 benzina
8 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2014 2016 92 125 benzina
9 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2014 2016 110 150 benzina
10 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2010 2016 77 105 motor diesel
11 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
12 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2014 2016 85 115 motor diesel
13 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.8 TFSI motor pe benzina 2015 2016 141 192 benzina
14 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel
15 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2012 2016 100 136 motor diesel

Denumire: TRW
Tara de origine: Germania
An infiintare: 1904
Website: www.trw.com
Motto: " Calitate, fiabilitate, eficienta si dezvoltare. Acestea sunt: TRW. "

 

TRW este unul dintre liderii din lume fiind expert in sisteme de franare, de directive si suspensie, nu este o coincidenta ca este unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata aftermarket. Vorbim despre o companie americana al carui alt profil principal este proiectarea si productie sistemelor de siguranta active si pasive. Livreaza pentru mai multi producatori auto sisteme complete de directive si de rulare.Dezvoltarile si nevoile pentru inovatii continue fac ca sa fie unici pe piata. Pe buna dreptate vorbim despre o marca cu renume mondial deoarece produsele lor oefar nu doar confort si armonie pentru utilizator dar de asemenea ofera sic el mai inalt nivel de securitate datorita componentelor de franare de inalta calitate.

 

Autopiesa.ro va ofera o gama variata de piese auto TRW pe care le puteti comanda la cele mai bune preturi, beneficiind in acelasi timp de garantie si posibilitate de retur gratuit in 30 de zile.

Scrie o recenzie:

Newsletter

Aboneaza-te la newsletter-ul Autopiesa.ro pentru a afla primul noutatile si promotiile nostre. Promitem sa nu fim prea insistenti :)